Kadıköy koşu yolunda bulunan kız kardeşi Onur Kaynarca’nın sahip olduğu roka balık isimli mekanda misafirlerini ağırlayan başarılı oyuncu oldukça mutluydu. Doğum gününe gelen isimler arasında Mahsun Kırmızıgül, Kubat, Kerem Alışık, Oya Başar ve Selçuk Yöntem gibi isimler vardı. Doğum gününde beş farklı pasta kesen, başarılı oyuncu her pasta için bir dilek diledi. Doğum gününe katılan yakın dostları için kışı bir konuşma yapan başarılı oyuncu, ‘’Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan ve burada olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bugün 39 yaşımdan gün aldım’’ diyerek espri yaptı.

Yeni işimiz Atv’de

Bu işler kısmet

Başarılı oyuncu pastayı kestikten sonra kız kardeşi Onur Kaynarca ile kamera karşısına gecerek gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çok mutlu olduğunu dil getiren Oktay Kaynarca, yakasındaki altın dikkatlerden kaçmadı. Bir arkadaşının hediye olarak altın aldığını dile getiren oyuncu, ‘’Pandemi nedeni ile zor seneler geçiriyoruz şu bela başımızdan bir gitse de rahatlasak bu süreç içerisinde birliye ve beraberliğe morale ihtiyacımız var bu memleket çok badereler atlattı ve bunu da hiçbir ülkede olmayan dayanışma desteği ile atlattı.’’ Dedikten sonra muhabirlerin yeni projeler hakkındaki sorularını cevaplayan Kaynarca, ‘’Evet bu yıl yapımcı olarak beni göreceksiniz çok büyük bir iş yapacağız aynı zamanda oyuncu olarak ta ekranlarda olacağım ATV’de olacak bu işimiz, Haziran ayı başında çekimlere başlayacağız Eylülde yayına çıkmış olacak bu iş gerçekten çok yorucu olacak, çekim yaparken bu kadar yorulmamıştım herkesle tek tek ilgileniyorum çekim, kast iki kat daha fazla çalışıyorum’’ diyerek müjdesini verdikten sonra son olarak ‘’2022’de hayatınızda kimse olacak mı’’ sorusuna başarılı oyuncu, ‘’Bu işler kısmet bunun cevapı burada değil yukarda’’ diyerek sözlerini noktaladı. 

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber