Korhanlar geçen bölüm Ferit’e Suna’yı gelin olarak isterlerken kızın ayağının takılıp kahveleri dökmesi ve damadın önceden gördüğü Seyran’ı istemesi ile büyük skandal başlamıştı. Suna isteme olmadan gidildiğini zanneder ama sonrasında küçük kardeşinin istendiğini duyunca şoke olur. Allahtan kardeşinin evlenmeyi hiç istemediğini bildiği için Seyran’ı suçlamaz ama bu kez de beceriksizliği yüzünden kendisini suçlamaya başlar. Annesi iki kızı da kaderlerinin bu olduğuna ve babalarının bunu uygun gördüğüne alıştırmaya çalışır. 

Seyran duruma isyan ettiğinde dövülüp kilere kapatılır. Seyran son çare olarak sevgilisi Yusuf’la buluşup durumu anlatır. Sevgilisine kaçalım buradan dese de genç adam annesini ve Korhanların kendilerini bulacağını bahane ederek kaçmaya yanaşmaz. Seyran iyice çaresizdir.

Ferit ise son çapkınlık turları içindeyken sevgilisi Pelo da sürpriz yapıp Antep’e gelir. Kazım baba karşı tarafın bir an önce evlenme isteğini güle oynaya kabul eder. Seyran ve Ferit evlilik hazırlıklarına başlarlar. Orhan ve Gülgün yeni gelinlerine sevecen ve sıcak davranıp kızı rahatlatsa da Seyran ve Ferit yarı şaka yarı ciddi atışmaktadır. Seyran aslında ablasını bu duruma düşürdüğü için Ferit’e öfkeli olsa da onun da evliliğe “Hayır” diyemeyeceğini öğrenince olayı kabullenir.

Seyran ve Ferit iki gün içinde konaktaki düğün ile evlenir. Gelin ve damat otelde odalarına girdiklerinde Seyran balayı odalarında Pelo’yu görüp şaşırır

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet