Evlerinin karşı duvarına yazılan ‘Katili buldun!’ yazısından sonra kendi telefonunu ve hard diski bulan çocuklar görüntüleri izler. Görüntülerde Vefa’nın o geceki tüm görüntüleri vardır. En son Kenan çocuğun arkasından gitmekte sonrasında başka bir kayıt bulunmamaktadır. 

Diskteki görüntüler yüzünde Kenan Yağızoğlu sorgulanır. Oğlu Berk çok rahatlamıştır. Üstelik babasını Vefa’yı çatıdan iterken gördüğünü bile söyler. Kenan çıkarıldığı savcıya babasından intikam almak isteyen oğlunu anlatsa; yaptığını inkar etse de  tutuklanıp ceza evine gönderilir. Berk diskin içindeki kendisinin Hazal’a saldırdığı görüntüleri silmiştir. 

Kenan’ın tutuklanmasıyla herkes Vefa’nın katilini bulduklarına emin olmuştur. Kenan’sa sürekli inkar etmektedir. Kendisini görüşe gelen Vefa’nın babasına oğlunu çatıda gördüğünü ondan korktuğunu; kolundaki saati çalıştırıp kayıt yaptığını; oğlunu çatıda bırakıp alileri çağırmak için aşağı inerken Vefa’nın sağ olduğunu anlatır. Saat kayıt halinde olduğu için onu bulurlarsa kendisinde sonra gelen katili bulabileceklerini söyler.   

Vefa’nın babası ve Kenan’ın adamları evi arar ama saati bulamaz. Adam başka bir saati getirirken üzerindeki baskıyla Derya’nın kafasına vazoyla vurur. Derya zavallı adamın aklını karıştırdığı için Kenan’a kızıp görüş talep eder. Ayla cezaevi önünde beklerken Derya içeri girince kadın çok öfkelenir. Derya içeride Kenan’ı konuşturmayıp gençliklerinde o gittikten sonra yaşadıklarını ve babasının kahrından öldüğünü anlatır 

 Bilal ve Kader’e evlenme teklif eder. Onları teknede gören babası çok ağır laflar eder. 

Çağrı, Hazal ve Ege artık Ege’nin evinde takılmaya başlar. Berk’in tek kalmasına gönülleri razı olmayan Derya ve Önder ona gider. Onların ilgisini istemeyen berk o gece Hazal’a saldıranın kendisi olduğunu itiraf eder. İki ebeveyn şaşkına döner.

Önder’i daha da kaybettiğini anlayan Nesrin evden gönderilince sanki dövülmüş gibi bir makyajla Derya’ya gider. dert yanıp ağlanır Boşandığı eski kocasının kendisini dövdüğünü söyler. sözde kocası dışarıdan mükemmel görünmektedir. Derya ona inanıp destek olur

Cemre tekrar tatlı iyi haline dönüşüp evinde bir parti verir. Zeyno artık Ali’ye arkadaşça hisler beslediğini fark etse de yine de içi buruktur. O partiye güzelce hazırlanırlar. parti güzel geçer. Ali ve Cemre sevgili olur. O sırada hayalet gibi gösterilen Vefa’nın anlatımıyla gerçek katili görürüz. Arkadaşına saldırdığı için çok kızgın olan Cemre öfkeyle Vefa’nın yanına gidip onu iter ve düşmesine sebep olur. Ali arkadaşının katiliyle öpüşmektedir. 

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet