Evlerinin karşı duvarına yazılan ‘Katili buldun!’ yazısından sonra kendi telefonunu ve hard diski bulan çocuklar görüntüleri izler. Görüntülerde Vefa’nın o geceki tüm görüntüleri vardır. En son Kenan çocuğun arkasından gitmekte sonrasında başka bir kayıt bulunmamaktadır. 

Diskteki görüntüler yüzünde Kenan Yağızoğlu sorgulanır. Oğlu Berk çok rahatlamıştır. Üstelik babasını Vefa’yı çatıdan iterken gördüğünü bile söyler. Kenan çıkarıldığı savcıya babasından intikam almak isteyen oğlunu anlatsa; yaptığını inkar etse de  tutuklanıp ceza evine gönderilir. Berk diskin içindeki kendisinin Hazal’a saldırdığı görüntüleri silmiştir. 

Kenan’ın tutuklanmasıyla herkes Vefa’nın katilini bulduklarına emin olmuştur. Kenan’sa sürekli inkar etmektedir. Kendisini görüşe gelen Vefa’nın babasına oğlunu çatıda gördüğünü ondan korktuğunu; kolundaki saati çalıştırıp kayıt yaptığını; oğlunu çatıda bırakıp alileri çağırmak için aşağı inerken Vefa’nın sağ olduğunu anlatır. Saat kayıt halinde olduğu için onu bulurlarsa kendisinde sonra gelen katili bulabileceklerini söyler.   

Vefa’nın babası ve Kenan’ın adamları evi arar ama saati bulamaz. Adam başka bir saati getirirken üzerindeki baskıyla Derya’nın kafasına vazoyla vurur. Derya zavallı adamın aklını karıştırdığı için Kenan’a kızıp görüş talep eder. Ayla cezaevi önünde beklerken Derya içeri girince kadın çok öfkelenir. Derya içeride Kenan’ı konuşturmayıp gençliklerinde o gittikten sonra yaşadıklarını ve babasının kahrından öldüğünü anlatır 

 Bilal ve Kader’e evlenme teklif eder. Onları teknede gören babası çok ağır laflar eder. 

Çağrı, Hazal ve Ege artık Ege’nin evinde takılmaya başlar. Berk’in tek kalmasına gönülleri razı olmayan Derya ve Önder ona gider. Onların ilgisini istemeyen berk o gece Hazal’a saldıranın kendisi olduğunu itiraf eder. İki ebeveyn şaşkına döner.

Önder’i daha da kaybettiğini anlayan Nesrin evden gönderilince sanki dövülmüş gibi bir makyajla Derya’ya gider. dert yanıp ağlanır Boşandığı eski kocasının kendisini dövdüğünü söyler. sözde kocası dışarıdan mükemmel görünmektedir. Derya ona inanıp destek olur

Cemre tekrar tatlı iyi haline dönüşüp evinde bir parti verir. Zeyno artık Ali’ye arkadaşça hisler beslediğini fark etse de yine de içi buruktur. O partiye güzelce hazırlanırlar. parti güzel geçer. Ali ve Cemre sevgili olur. O sırada hayalet gibi gösterilen Vefa’nın anlatımıyla gerçek katili görürüz. Arkadaşına saldırdığı için çok kızgın olan Cemre öfkeyle Vefa’nın yanına gidip onu iter ve düşmesine sebep olur. Ali arkadaşının katiliyle öpüşmektedir. 

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber