Geçen bölüm sonunda Vefa’nın saatini çalıştırmayı başaran Aliler saati Kenan’ın avukatına verir. Saatteki ses kaydında Kenan Vefa’yı çatıda bırakıp Alileri bulmaya gitmiş; Vefa da aşağıdaki arkadaşlarını görüp onlara seslenmektedir. Bu seslenme sırasında Vefa’nın düştüğünü düşünürler. 

Kenan serbest kalır kalmaz soluğu derya’nın yanında alır. O sırada onu şikayet ettikleri ve masum olduğu ispatlandığı için Kenan’dan çekinen Derya’ya güç vermek için Önder kadının elini tutmaktadır. Bu manzarayı gören Kenan sorun çıkarmak için Ali’den “Oğlum” diye bahsetmeye başlar. Önder gerçeği anlamıştır. İki adam tartışınca Derya Önder’den gitmesini ister. 

Önder’e haksızlık yaptığını düşünen Derya adamın evine gider. Konuşurlarken Nesrin gelir. İçeri anahtarıyla girince ve aramadığı için Önder rahatsız olup kadına kızar. Nesrin önce den Derya’yı eski kovasının kendisini dövdüğüne inandırdığı için kadın o adamın Önder olduğunu zanneder ve çıkıp gider. Sonrasında kendisine Önder’e inandığı için kızar.

Nesrin hemen Derya’ya gider. İki kadının yaptığı konuşma sonunda Nesrin istediğini almıştır. Kadına inanıp onun için endişelenen Derya sırrını saklayacağına söz verir. Derya Önder’in aramalarını açmayınca adam bir terslik olduğunu anlar. Nesrin’le alakalı olabileceğini tahmin eder ama derya bir şey söylemeyip ondan uzak durur. 

Nesrin Kenan’a da gidip Önder ve Derya’yı evde başbaşa gördüğünü; öpüşmek üzere olduklarını söyler. Kenan kıskançlıkla Derya’ya gider. Yıllar önce olanlarla ilgili kendisini savunmak için bir şeyler anlatacak olur. Kadın onu dinlemeyince zorla arabasına bindirir. Bilal bunu görüp peşlerinden gider.

Vefa’nın babasının akli durumu iyi olmayınca herkes başında nöbet bekler.

Arap; abisi Bilal ve Kader’i teknede başbaşa görüp konuşmalarını duyar

Bu bölümün başında 3 hafta sonra kumsalda Cemre’nin cesedinin etrafında gençlerin tamamını görürüz.

Dizide herkes Cemre’den şüphelenmektedir. Zeyno bunu anlatınca Çağrı; Hazal şüphesini anlatınca Ege; Bekir şüphelenince Hale, Ali şüphelenip dolaba saat koyunca ve bunu kameradan Kenan görünce o Ali’ye yardım edeceğine söz verir. 

Aynı şekilde Berk de Cemre’den saatle ilgili bir şey anlatmadığı için şüphelenmektedir. Üstelik babasıyla ceza evinde görüşen kızın babasının dediğinin tam tersi şeyler söylemesine de kızar. Ancak kıza yardım etme bahanesiyle Cemre’ye yaklaşır. İlaçlarını içmeyen Cemre’ye Vefa’yla görüntüsü, resmi, notlar geldikçe çıldırmaya kontrolünü kaybetmeye başlar. 

Bölüm sonunda Cemre’nin merdivenden ittiği şikayetçi olmasın diye Berk’in kayıtları sildirdiği ve Kenan’ın bursunu kesip okuldan gönderdiği Mavi isimli kız okula yeniden gelir. 

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber