Oyunun çok iyi bir kadroyla yapıldığını vurgulayan Çoruh, “Çok heyecanlıyım ve çok duyguluyum. Bizim için burası çok önemli. Burada hala tiyatronun devam ediyor olması bize ve kültür sanat sevenlere heyecan katıyor” cümleleri ile Ses Tiyatrosu’nun önemini vurguladı. Geçtiğimiz hafta Taksim’de yaşanan bomba patlaması ile ilgili de “Geçen hafta yaşanan olayın ardından herkesin Taksim’i terk ettiği sırada böyle bir tiyatroyu burada yapmaları çok daha güzel” dedi. 

“TÜRKER İNANOĞLU’NA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ”

Bu sezon başından itibaren Kanal D’nin başarılı dizisi Arka Sokaklar’da yer almama kararı alan ve diziden ayrılan Şevket Çoruh, “Arka sokaklardan emekli oldum. Emekliliğin tadını çıkartıyorum. Bu sezonu biraz dinlenerek ve tiyatro ile geçirmek istiyorum” diyerek güldü. Önceki günlerde Türker İnanoğlu’nun sağlık problemlerinden dolayı dizinin 45 gün çekilmeyeceği kararı alınması ile ilgili de konuşan Şevket Çoruh, “Türker İnanoğlu büyük bir duayen. Kalça kemiği kırılmış. İnşallah hemen iyileşir. Konuşamadım kendisiyle ama bilgi aldım. Dizi tekrardan devam edecektir” diyerek Türker İnanoğlu’na geçmiş olsun dileklerini de iletti.  

” YER GÖSTERİYORDUM OYUNCU OLDUM ”

Ferhan Şensoy Orta Oyunları Ses tiyatrosunda “Şahları da vururlar ” oyununu izlemeye gelen bir diğer ünlü isim Rıza Kocaoğlu Oyun çıkışı kendisine sorulan soruları cevapladı.Kocaoğlu ” Çok etkileyiciyi çok mutlu olduk, duygulandık. Çok duygulu bir gece tiyatro çok önemli. 1993 yılında tiyatroya başladığımda Ferhan abi İzmir’e oyun oynamaya geliyordu, 7 gün üst üste oynuyordu 7 sinide izliyorduk orda yer göstericilik yapıyordum çocuktum.  Amatör tiyatroya gidiyorduk lise zamanı onu izleyerek büyüdük. Önemi  o zamanda anlıyoruk büyüdükçe daha da anladık. Türk tiyatrosuna çok önemli katkıları oldu çok doğru bir yol çizdi. Onun yolundan giden bir çok insan oldu ruhu şaad olsun” diyerek sözlerini bitirdi.

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları