Nazlı ile Tolga’nın partner olması iki sevgiliyi derinden sarsar. Asya kendisine rağmen işi kabul eden ve Selin’in yörüngesine giren Tolga’yı terk eder. Tolga eve geldiğinde doğum gününü kutlamak için bekleyen ailesine Nazlı ile partner olduklarını, toprak işini kabul ettiğini ve Asya’nın kendisini terkettiğini söyler. Asya da ailesine Nazlı’nın Tolga ile baş rol olduğunu açıklar

Selin sinsilik çıtasını yükseltip Tolga ve Nalı’nın yakınlaşmış çekimlerini asyaların dizisinin setinde yapar. Asya’nın dikkati dağılırken Nazlı; kardeşini daha da gıcık etmek için uğraşır. Nesrin sonunda Asya’ya kıyamayıp geri döner. Yine kızın menajeri olur. Basri beyle bu iç içe set meselesini konuşur

Asya Bahri beye gidip Tolga’ya baş rol vermelerinin Selin’in planı olduğunu anlatır. Kanaldan habersiz iki baş rolü tanıtan Selin; babasını ve Gül hanımı yine ikna etmiştir. Selin; toprak işini başka kanala da satmayı düşündüğünü söyler. Ardından zaten çekimleri aksayan Tolga çıktıktan sonra toparlanamayan Aşk Girdabı’nı bitirmesi o güne toprak dizisini koyması için Gül hanımı ikna eder. 

Gül hanım Asya ve bahri beye Aşk Girdabı’nı bitirdiklerini ama aynı güne toprak dizisini koyacaklarını söyler. Asya; Tolga ve Nazlı yüzünden sezon ortasında işsiz kalmıştır. asya daha öncesinde Kanman yapımla çalışmamanın yolunu bulduğunu ve yine onunla çalışmak istediğini Bahri beye söylemişti. Bu yüzden Bahri beydizisi biten Asya’ya hemen senaryo bulmak için düğmeye basar. Settekilere kötü haberi verirken yeni dizide çalışacaklarının müjdesini verir.

Aşk Girdabı’nın bitme ve toprak dizisinin başlama haberleri medyada yayılınca Asya dayanamaz ve yeni bir imajla Bahri ve Gül hanımla toplantı yapar. Bölüm sonunda Asya da artık toprak dizisindedir. Tolga’ya bu haberi bizzat verir. 

Hakan eve geldiğinde ablasıyla konuşan Nazlı’nın kendisi hakkında söylediklerini duyar. Kız kendisini aşağılamakta ve ablasına yeni rolüyle parlayan yıldız olduğunda daha iyileriyle karşılaşacağını söylemektedir. Hakan’ın kalbi kırılır. Nazlı’nın Aşk Girdabı bittiğinde kardeşini aramayıp ağır sözler söylemesi ile Hakan kızın gerçek yüzünü nihayet görür. 

Suzan Kanman Asya’yı arayıp babasının hasta olduğunu yurt dışına gidip tedavi olmayı Tolga ile zaman geçirmek için kabul etmediğini anlatır. Kız Asya’dan yardım ister. Asya Tolga ile konuşur. Annesi de konuyu öğrenip oğluna babasının onunla ilgilenmek istediğini ama kendisinin engellediğini söyler. Tolga aslında babasını affetmeyi çok ister ama yaşayamadıkları onu engeller. 

Asya durumu anlatınca babasını kaybetmiş Çelikbaş ailesi üzülür. Kadir de Tolga ile konuşmaya çalışır. Hakan da Tolga’ya Asya’nın kötü niyetli olmadığını söyler. Tolga sonunda Asya ile çözüm bulur. Hayatının rolünü yapar ve babasına gidip onu affettiğini söyler. Asya da onun yanındadır. Kız kardeşi Suzan da ona sarılarak teşekkür eder. Yurt dışına giden baba kızı hastaneye gelip sarılarak uğurlar. 

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları