Efsun geçen bölüm Sevda’nın hasta olduğunu öğrenince ve Emir’i uzak tutmak isteyince “Görüştüğüm biri var” demişti. Emir buna inanmaz çünkü sürekli Efsun’la beraberdirler ve eğer biri olsa kendisinin fark edeceğini düşünür. Ancak sürekli Efsun bu konuda ısrar edince merak etmeye başlar. Binnur özellikle Efsun’a çiçek de gönderince Emir; şirkettekileri Efsun’a çiçek göstereni bulmak üzere örgütler.

Serpil hanım kendi kozmetik ürünlerinin lansmanı için kolları sıvamıştır. NatuSer isimli bir isimle büyük bir çıkış tasarlar. Herkes pazar giren bu firmayi merak eder. Eşantiyonlarından ürünlerinin iyi olduğunu anlarlar ve satışların düşüşe geçtiği bu sırada çıkan firma yüzünden endişelenir

Burcu kendisinin başı dertte olduğu için sınava girmeyen ve bu yüzden ailesiyle sorun yaşayan Cem için bir şey yapmak ister. Hocasıyla konuşup Cem’in sınava tekrar girebilmesi için izin koparır ama sevgilisi bundan memnun olmaz. 

Serpil hanım Binnur ile konuşup Sevda’nın neden gitmediğini sorgular. Sevda’nın hasta olduğunu duyunca buna kesinlikle inanmaz. Sevda yıllar önce oğluyla evlenebilmek için de oyunlar oynamıştır. Serpil akşam yemeğine Sarp’la Efsun’u; Emir’le Sevda’yı çağırır. Sevda’ya yalan söyleme Efsun bunu duyunca Emir’e duygularını söyleyecek olur. Ancak Sevda yine fenalaşınca vazgeçer. Sevda ise Efsun’un Emir’e yolladığı mesajı silip görüşmelerini engeller. 

Lansmana sevgilisiyle gitmesi gerektiği için ajanstan bir mankenler anlaşırlar ama adam gelmez. Efsun ne yapacağını bilemezken karşısında Sarp çıkar. Lansmana Sarp’ın kolunda girer. Emir buna dayanamaz ve Efsun’u kolundan tutup terasa çıkarır. Onlar konuşurken Emir’in takıntılı aşığı Filiz gelir. Silah çeker. Emir’i vuracakken önüne geçen Efsun’u vurur. 

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları