Yıllar sonra Pervin ile Efsun’un evinde karılaşan babası önce ona sonra kendisinden gizli annesiyle görüşen ve onun kliniğinde çalışan kızına öfke kusar. Efsun’u evlatlıktan reddeder. Babası çekip gidince Efsun hıncını annesinden çıkarır. Pervin hanım dağılırken Efsun teselliyi Emir’in omzunda bulur. 

Derken aniden Emir’in karısı olduğunu öğrendiğimiz Sevda eve gelir. Gençken evlenmişler ama sonra kadın dünya doktorlarına katıldığı için gitmiştir. Emir boşanma evraklarını ona gönderemediği için boşanamamışlardır. Ancak Sevda boşanma evraklarını imzalamaya söz verir. 

Derken Emir’le kliniğe gittiğinde ilginç bir vaka karşısında çaresiz kalan Efsun’a yardım teklif eder. Efsun gönüllü çalışan doktorlardan olan Sevda’yı çok sever. Emir bu konuda da yalanı ortaya çıkmasın diye Efsun’a evli olduğunu söylemeye çalışır. Ancak meşgul olan Efsun’u bir türlü yakalayamaz. 

Bu arada cafesi ortağı yüzünden batmak üzere olan arkadaşlarına Emir ile birlikte olmak isteyen iç çamaşır dizayn eden kadın ortak olmak ister. Kadının kim olduğunu bilmeyen adam kadının teklifini düşünmeye başlar.

Emir sonunda Efsun’e Seva ile evli olduğunu söyler. Efsun şaşkındır. Boşanacaklarını söylediği için içi bir nebze rahatlar. Birden bir bayılan Sevda; Emir’e ender bulunan bir hastalık yüzünden öleceğini söyler. Emir kadına daha iyi davranmaya başlar. Akşam onunla mum eşliğinde yemek yediklerini gören Efsun’un kafası karışır. 

Burcu; Cemlerin evinde çalışmaya başlar. Eve gelen arkadaşları Burcu’yu görüp kızla ilgili konuşur. Burcu konuşmaları duyupalınır. Cem ondan ne kadar özür dilese de kabul etmez

Sevda’nın boşanma evraklarını imzalamak için bir şartı vardır. Arkadaşlarına davet gönderim 80 ler konseptli bir parti verirler. Partiye gelenler ikiliyi beyazlar içinde kol kola masaya oturup bir şeyler imzaladığını görünce şaşırır. Efsun da o sırada Binnur’la eve girmek üzeredirler. O da şaşkındır 

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet