Yıllar sonra Pervin ile Efsun’un evinde karılaşan babası önce ona sonra kendisinden gizli annesiyle görüşen ve onun kliniğinde çalışan kızına öfke kusar. Efsun’u evlatlıktan reddeder. Babası çekip gidince Efsun hıncını annesinden çıkarır. Pervin hanım dağılırken Efsun teselliyi Emir’in omzunda bulur. 

Derken aniden Emir’in karısı olduğunu öğrendiğimiz Sevda eve gelir. Gençken evlenmişler ama sonra kadın dünya doktorlarına katıldığı için gitmiştir. Emir boşanma evraklarını ona gönderemediği için boşanamamışlardır. Ancak Sevda boşanma evraklarını imzalamaya söz verir. 

Derken Emir’le kliniğe gittiğinde ilginç bir vaka karşısında çaresiz kalan Efsun’a yardım teklif eder. Efsun gönüllü çalışan doktorlardan olan Sevda’yı çok sever. Emir bu konuda da yalanı ortaya çıkmasın diye Efsun’a evli olduğunu söylemeye çalışır. Ancak meşgul olan Efsun’u bir türlü yakalayamaz. 

Bu arada cafesi ortağı yüzünden batmak üzere olan arkadaşlarına Emir ile birlikte olmak isteyen iç çamaşır dizayn eden kadın ortak olmak ister. Kadının kim olduğunu bilmeyen adam kadının teklifini düşünmeye başlar.

Emir sonunda Efsun’e Seva ile evli olduğunu söyler. Efsun şaşkındır. Boşanacaklarını söylediği için içi bir nebze rahatlar. Birden bir bayılan Sevda; Emir’e ender bulunan bir hastalık yüzünden öleceğini söyler. Emir kadına daha iyi davranmaya başlar. Akşam onunla mum eşliğinde yemek yediklerini gören Efsun’un kafası karışır. 

Burcu; Cemlerin evinde çalışmaya başlar. Eve gelen arkadaşları Burcu’yu görüp kızla ilgili konuşur. Burcu konuşmaları duyupalınır. Cem ondan ne kadar özür dilese de kabul etmez

Sevda’nın boşanma evraklarını imzalamak için bir şartı vardır. Arkadaşlarına davet gönderim 80 ler konseptli bir parti verirler. Partiye gelenler ikiliyi beyazlar içinde kol kola masaya oturup bir şeyler imzaladığını görünce şaşırır. Efsun da o sırada Binnur’la eve girmek üzeredirler. O da şaşkındır 

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber