Ataizi oğlu Leon’u soran muhabirlere Leon’un okula gidip geldiğini ,  derslerinin iyi olduğunu ve piyano eğitimi aldığını söyledi . Muhabirlerin “Leon büyüdüğünde ne olmak istiyor?”sorusuna Ataizi “ Pilot olmak ve Tren sürmek istiyormuş.İstediği mesleği yapabilir. Ben ona gereksiz harcama yapmama konusunda da disiplinli büyütüyorum.Her şeye sahip olamacağını bilmeli. Açıklamasını da yaparak her dediğini yapmıyorum. “ dedi. 

Ataizi konuşmasına devam ederek “ Bende gereksiz harcama yapmam . Evime yürüyerek giderim . Dışarı çıktığımda kolay kolay araç kullanmam . Metro’ya binerim. Yani ne mantıklıysa onu yaparım .Ben mesleğimi çok seviyorum az yada çok para kazanayım farketmiyor.Çok para kazanmak bu mesleği icra etmemde bir sebep değil.Önceliğim işimi düzgün yapmak sonra para .”dedi.

Eski eşi Benjamin Harvey ile görüşüyormusunuz sorusuna Ataizi “ Tabiki görüşüyorum . Benjamin çok çok iyi bir baba . Leon ile de istediği zaman görüşüyor ve birlikte vakit geçiriyorlar . Hatta okullar kapandıktan sonra yurtdışına gidecekler. Baba oğul ilişkileri de çok iyi .” diyerek cevapladı . 

Başarılı ve güzel oyuncu daha sonra evine doğru yürümeye devam ederek muhabirlere teşekkür etti

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet