Ataizi oğlu Leon’u soran muhabirlere Leon’un okula gidip geldiğini ,  derslerinin iyi olduğunu ve piyano eğitimi aldığını söyledi . Muhabirlerin “Leon büyüdüğünde ne olmak istiyor?”sorusuna Ataizi “ Pilot olmak ve Tren sürmek istiyormuş.İstediği mesleği yapabilir. Ben ona gereksiz harcama yapmama konusunda da disiplinli büyütüyorum.Her şeye sahip olamacağını bilmeli. Açıklamasını da yaparak her dediğini yapmıyorum. “ dedi. 

Ataizi konuşmasına devam ederek “ Bende gereksiz harcama yapmam . Evime yürüyerek giderim . Dışarı çıktığımda kolay kolay araç kullanmam . Metro’ya binerim. Yani ne mantıklıysa onu yaparım .Ben mesleğimi çok seviyorum az yada çok para kazanayım farketmiyor.Çok para kazanmak bu mesleği icra etmemde bir sebep değil.Önceliğim işimi düzgün yapmak sonra para .”dedi.

Eski eşi Benjamin Harvey ile görüşüyormusunuz sorusuna Ataizi “ Tabiki görüşüyorum . Benjamin çok çok iyi bir baba . Leon ile de istediği zaman görüşüyor ve birlikte vakit geçiriyorlar . Hatta okullar kapandıktan sonra yurtdışına gidecekler. Baba oğul ilişkileri de çok iyi .” diyerek cevapladı . 

Başarılı ve güzel oyuncu daha sonra evine doğru yürümeye devam ederek muhabirlere teşekkür etti

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber