O Kız 20. Bölümüyle Kanal D’de ekrana geldi. Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geldi. O Kız’ın 20. bölümünde Ozan’la Zeynep evleniyor. Zeynep’in kararı sonrası Doruk çılgına dönüyor. Peki yeni bölümünde neler olacak? O Kız 20. Bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. O Kız 20. bölüm full izle!

O KIZ 20. BÖLÜM İZLE FULL!

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı O Kız, heyecan dolu yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de…

O KIZ 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geldi. Yayınlanan her bölümü ile izleyiciden büyük beğeni kazanan dizinin seyirci ile buluşacak olan yeni bölümünde Ozan’la Zeynep evleniyor!

Yayınlanan her bölümü ile izleyiciden büyük beğeni kazanan dizinin izleyici ile buluşan 20. bölümünde Zeynep, Ozan’ın sürprizi ile büyük şaşkınlık yaşıyor!

Melek ve Doruk’u öpüşürken gören Kadir büyük bir duygusal yıkım yaşar ve kimseye gözükmeden ortadan kaybolur. Ailesi endişeli bir şekilde Kadir’i ararken, Sitare Kadir’i kendi kapısında bulur. Melek ve Doruk’u gördükten sonra kalbi aşk acısıyla paramparça olan Kadir, aşk acısını konuşmak için Sitare’ye gitmiştir.

O KIZ YENİ BÖLÜMDE ZEYNEP’İN KARARI SONRASI DORUK ÇILGINA DÖNÜYOR!

Ozan hiç beklenmedik bir şekilde Zeynep’e evlenme teklifi ediyor. Zeynep ise herkesi şaşırtarak Ozan’ın teklifini kabul ediyor. Ozan ve Zeynep arasında yüzükler yakılıp söz kesilince Doruk adeta deliye dönüyor. Kadir ise Melek ile Doruk’u yakınlaşırken görünce yıkılıyor ve teselliyi Sitare’nin kollarında arıyor.

Zeynep’in gerçekten Ozan’la evlenmek istediğine inanan Doruk, Zeynep’e hiç belli etmese de duygusal olarak ağır bir yıkım yaşamaktadır. Zeynep ise Ozan konusunda karşı karşıya kaldığı emrivakinin zorluğu içindedir.

Zeynep’in nişanlanmasıyla ağır darbe alan Doruk, nişanda Kadir ve Melek arasında bir tuhaflık olduğunu sezmiştir. Minicik bir şüphenin peşine takılır ve öğrendikleri karşısında dehşete düşer.

MELEK VE DORUK’U GÖREN KADİR’İN HAYALLERİ YIKILIYOR!

Melek ve Doruk’u öpüşürken gören Kadir adeta yıkılmıştır. Tüm umutları birden uçup gider. Ozan ise Zeynep’i elde etmenin peşindedir. Zeynep’in gönlünü çalabilmek için bir planı vardır.

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları