Yaklaşık bir yıldır İtalya’da yaşayan Can Yaman Canale 5’in yardım programı “Che Posta Perte”ye konuk olmuştu. Dün seyirciyle buluşan program İtalya’da reyting rekorlarını alt üst etti. 

Program aynı zamanda İtalya’nın dışında İspanya, Portekiz, Macaristan, Bulgaristan ve Çek Cumhuriyeti’nde TT listesinde yer aldı.

Yeni Dizi Geliyor

Öte yandan “Viola Come Il Mare” adlı polisiye dizide başrol oynayan Yaman’ın projesi 6 Mart’ta seyirciyle buluşacak. Aynı zamanda “Sandokan” adlı ünlü tarihi karaktere hayat vermeye hazırlanan Yaman bu yıl Disney Plus’ın Ay Yapım tarafından hazırlanacak dizisinde de başrol oynayacak. 4 ay Sandokan, 4 Ay Disney Plus dizisi için ter dökecek olan yakışıklı oyuncunun geçen yıl rol aldığı İtalya’daki makarna reklamıyla da yeni sezon için bir kez daha anlaştığı da ortaya çıktı. ( Birsen Altuntaş) 

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber