Adını duyurduğu günlük dizi ‘Canım Annem’de bölümleri devam etsede artık olmayacığını açıklayan Atılgan, “ Yaklaşık 197  bölüm oynadıktan sonra şimdi yeni projeler var, görüşüyoruz. Çok yoğun başarılı işti, eğlenceli zamanlar oldu. Yurt dışından İspanya ve İtalya’dan çok güzel geri dönüşler oldu “ dedi.. 

Kariyerindeki hedeflerinden bahseden Atılgan, “Hedeflerim çok büyük. Önemli eğitim koçları ile çalışıyorum. Planlarımızı yaptık. Kısmet ileride dünya ya napis olursa Hollywood’da açılmayı ve ülkemi temsil etmeyi düşünüyorum”dedi. 

Sosyal medya hesabından yaptığı spor paylaşımları ile dikkat çeken Atılgan, “  Biz ekran önünde olduğumuz için fiziksel olarakta yeterli olmamız lazım. Ülkemizde estetik çok önemli. Bende fitnesin yanında, tenis yüzme , boks, ,  binicilik ve okçuluk  var” derken en çok teniste iddialı olduğunu söyleyen Atılgan, “  Hülya Avşar ile oynayabilirim” dedi.. 

Haber Antalya Tente Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Spor Haber Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Aşk Sohbet