22 Nisan 2022 – 23:19 – Güncelleme: 22 Nisan 2022 – 23:54

Kardeşlerim dizisindeki karakteri çok beğenilen Yaran, “Enerjimiz tuttu, karşılığını alıyoruz. Bir oyuncu olarak daha ne istenebilir ki” dedi. 

Onur Seyit Yaran, “Senaryo geldiğinde bekliyordum. Zengin kötü çocuktan bir anda iyiye dönmenin seyirciyede sevdireceğini biliyordum” sözleriyle senaryo geldiğinde hiç şüphe etmediğini söyledi. Yaran, ayrıca hayalinin Haluk Bilginer ile birlikte olduğunu dile getirdi.

Onur Seyit Yaran hedefinin İspanya olduğunu söyleyerek yazın dinlenmeden İspanya’ya gideceğinin, “Hedefim İspanya. İspanyolca öğreniyorum. Oradaki sinema sektöründe yer almayı istiyorum. Bu yaz oraya gidip, kültürlerini dilini öğrenmek istiyorum. Tatil taraftarı değilim, öğrenmek istiyorum, daha iyi olmak istiyorum” sözleriyle dile getirdi. 

Aşk hayatı hakkında da,”İyiyiz güzeliz bu aralar. Tanınmayan biri ama ben tam olarak cevapta vermek istemiyorum. Bu soruyu havada bırakmak istiyorum. Tabi ki dışarıda görülürsem çekilirsem saygı duyarım ama oyunculukla gündeme gelmek istiyorum” diyerek kaçamak cevap verdi.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet