Atv de yayınlanan Gül Masalı dizisinde Gonca Toprak’ın geri dönmesini istediği için hava alanına gitmişti Orada Ece ve Toprak’ı beraber görünce şoke olur. Gözükmeden geri döner. 

Rıfat Eğridir gölüne götürdüğü Sırrıyı çırıl çıplak soyup suya atar. Sonra da polisi arayıp bir meczubun gölde çıplak yüzdüğünü şikayet ederler. Sırrı’nın akli dengesi yerinde olmadığı raporunu oraya çıkartmıştır. Bu yüzden Sırrı’nın yapacağı şahitlik geçersiz sayılacaktır. Bunu duyan Fatma ana ve etrafındakiler üzülür ama daha çok Sırrı bu duruma düştüğü için üzülürler.

Fuat bey Sırrı’nın şahitliğinin sayılmayacağını anlayınca ve Sırrı’ya yaptıklarına üzülünce bir plan yapar. Atabeylerin fabrikasında yanında çalışan herkese 2 katı zam, ikramiyeler teklif eder. Atabeyler için çalışan herkes Fuat’ın yanında çalışmaya başlayınca çalıştıracak insan bulamazlar.

Fuat Gonca’ya gidip Topraksız bu savaşı kazanamayacaklarını adamı ne yapıp edip getirmesi gerektiğini söyler. Gonca bu yüzden Toprak’ı arar ama Ece Toprak’ın bulunmadığı bir an çalan telefonları sessize alıp ardından telefonu alıp tuvalete atar. Toprak telefonun çalındığını zanneder. Gonca onların kaldığı otele gidip Ece ve Toprak’ı beraber yemek yerken görür. Toprak’a Sırrı’yla ilgili durumu anlatıp Isparta’ya dönmesi için konuşur. Beraberce ısparta’ya dönerler. 

Arzu evden kaçıp Arda’ya gider. Rıfat bey torununu almak için eve geldiğinde koktuğu için duş alan Arzu’nun üzerinde sadece havlu vardır. Rıfat bey durumu yanlış anlar. Arda avukatlığına güvenip adama kafa tutar. Ancak Rıfat bey bedel ödetmek ve gaddarlığını hatırlatmak için herkesi dövdürüp evlerini iş yerlerini dağıttırır. Buna bir son vermek için Toprak yanına aldığı Gonca’yla Atabeylere gidip evleneceklerini söyler. 

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber