Gecenin Ucunda 16. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Peride Celal’in aynı isimli romanından uyarlanan dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken; senaryosunu ise Başar Başaran ile Emre Özdür kaleme alıyor. Gecenin Ucunda 16. Bölümde Her şeye rağmen birbirlerine deli gibi aşık olan Kazım ve Macide, acaba ilişkilerinde artık huzuru bulabilecek midir? Gecenin Ucunda 16. bölüm full izle tek parça!

GECENİN UCUNDA 16. BÖLÜM İZLE!

GECENİN UCUNDA 17. BÖLÜM FRAGMANIMasalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ her çarşamba Star’da…

GECENİN UCUNDA 16. BÖLÜM ÖZETİ

Gecenin Ucunda dizisinin 16. Bölümünde Kazım’ın hapisten çıkmasıyla her şeyin düzeleceğini düşünen Macide’nin umutları yarım kalmıştır.

Macide’nin kendisiyle Berrin’den intikam almak için evlendiğini düşünen Kazım, Macide’yle arasına aşılmaz mesafeler koymuştur. Ancak bu mesafeyi ve cezalandırılmayı hak etmediğini düşünen Macide, Kazım’la eski hallerine dönmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Tekrar siyasete girmeyi düşünen Kazım ise her ne kadar Macide’ye kırgın olsa da onunla birlikte hareket etmek zorunda kalır.

Her şeye rağmen birbirlerine deli gibi aşık olan Kazım ve Macide, acaba ilişkilerinde artık huzuru bulabilecek midir?

24 Ocak reyting sonuçları: Taçsız Prenses, Ben Bu Cihana Sığmazam, Gecenin Ucunda reyting sıralaması

Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber Online haberler Haber Times Gündem Haberleri Dünyadan Haberler News times Haber Son dakika haberler Siyaset Haberleri Moda Haberleri Magazin Haberleri tente Haber Moda Haber Spor Haberleri Sohbet Borsa Haberleri Ats Tente Sohbet Chat Muhabbet mobil Chat Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Güncel Haberler Sohbet Çemberleme Makinaları