Geçen bölüm sonunda babasıyla fiziksel mücadeleye giren Kanat; Halil beyle beraber camdan düşmüştü. Babası daha kötü durumda olan Kanat’ın kolu kötüdür. Melisa’nın olaydan haberi olunca hemen hastaneye gelir. Kanat kendisine gelince kızı gönderir. Hazal’dan Kanat’ın durumunu öğrenince O da hastaneye gider. Kanat bu durumundan memnundur

Diğer tarafta Halil beye Kanat’ın Aziz’i dövdüğünü söyleyen Bahar; kimseye ulaşamayınca panik olur

Suna kendinde olmayan kocasını hastane yatağında boğmaya kalkar. Kanat onu durdurur. Babası kendisine gelmeden kaçmaları için ikna eder. Aziz ise annesine kaçamayacaklarını söyleyip şevkini kırar.  Kanat; hastaneden eve geldiğinde gideceklerini zannederken kalacaklarını duyar. 

Melisa’nın babası okul müdürü Fikret’i işten kovar. O da giderken Melisa’ya Halil’in elinde onlarla ilgili video olduğunu söyler. Melisa Ozan ile bunu paylaşırken Halil; kendisini kardeşi ile tehdit ettikleri için Melisa’nın peşine düşer. Küçük bir kaza ile tanışmalarını sağlar. Melisa onunla konuşurken ses kaydı alacak olur ama Halil bunu fark edip her şeyi inkar eder.

Fikret o kadar yılını harcadığı okuldaki görevinden atılınca daha büyük oynamaya karar verir. Halil ile buluşur. Halil’deki görüntüyü almak için yüklü bir para verir. Sonra da okulun sahibiyle pazarlığa oturur. Elindeki görüntülerle ve kızıyla adamı tehdit edip okulun sahibi olmak istediğini söyler. Suçu Kanat’ın üzerine atmak için plan yaparlar. Melisa’nın aracını ormanlık bir alana bırakıp ihbar ederler.

Neşe’nin kocası batmıştır ve kadının kızıyla yaşadığı evini satmak istemektedir. Bunu duyan Halil evi almak için Fikret’ten parayı alır. Evi satın alır ama bunu herkesten gizler. Neşe’ye de yeni ev sahibi insaflıymış uygun kiraya oturmanıza izin verdi yalanını söyletir. Kadın çok sevinir. 

Kanat çoktan Leyla’nın Aziz ile kendisi zannederek mesajlaştığını anlamış; kardeşiyle yüzleşmiştir. Ancak sakat kalan kıza bunu söyleyemez. Ekim’in kendisinden uzak kalma sebebinin bu olduğunu öğrenince gece Ekim’le buluşup Leyla’yı arayıp ona onunla mesajlaşanın kendisi olmadığını söyler. Leyla çok üzülürken Ekim Kanat’ı bencillikle duygusuzlukla suçlar.

Kanat ertesi gün okula gittiğinde polisler gelir ve onu tutuklarken Melisayı da ifadesi alınmak üzere herkesin gözü önünde götürür

Haber Articles Dizin Makale Kaliteli Backlink Film Dizi Sohbet Odaları Antalya Boya Son Dakika Habe Seo Hzimetleri E haber Türk 7/24haber Free Backlinks Free Shop Yüksek DR Backlink Articles Directory Articles Backlink Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platform Footer Backlink Backlink News Haber