Güneş’in doğduğu gece Petek ismindeki kadın ve Hakan hastane zorlukla yetişir. Kadın çocuğun kesinlikle üzerine olmamasını haykırmaktadır. Hakan gerçekten de bebeği karısı Elif’in üzerine kaydettirir. Bebeği Elif doğurmuş gibi görünmektedir. 

Fırat kardeşi Dila’dan şüphelenir ve ona hakan’dan bir çocuğu olduğunu bildiğini söyler. Dila tabi ki reddeder. Öyle bir şey olsa ilk ona söyleyeceğini zaten kendisine yardım edecek tek kişi olduğunu bildiğini söyler. Fırat tam olarak ikna olmasa da kardeşinin söylediği mantıklı da gelir
Dila ertesi gün hizmetli Mehveş’in yardımıyla evden kaçar. Hakan’la yaşadıkları eve gidip girer ve telefondan Hakan’ın telefonunu arar. Hakan yerine Elif açar ve kocasının öldüğünü Güneş’in yanında olduğunu söyler. Dila şoke olsa da hemen telefonu kapatır. Elif; kadını yakalamak için hemen arabasını eve sürer ama yakalayamaz
Dila sevgilisini de arayıp durumu anlatmıştır. Adam hemen oradan çıkmasını söylediği için Elif’e yakalanmamıştır. Dila sevgilisinin lafını dinleyerek evdeki çocukla ilgili herşeyi evden çıkartır. Sevgilisi Dila’ya eve dönmesini planına katılırsa annesinin yerine geçip hükmeden olabileceğini söyler. Dila geç de olsa eve geri döner ve annesine Mehveş sayesinde yakalanmaz.
Fırat bu arada Dila’yı araştırtır. Kayıp olduğu zaman zarfında hiç bir kaydı olmadığını öğrenir
Fırat Hakan’ın tazminatını bir çalışanıyla Elif’in şirketine yollar. Elif sadaka kabul etmediğini söyleyip adamı ve parayı geri çevirir. Fırat bu arada emrine uymayıp Elif’e Hakan’ın tazminatını vermediği gibi borçlarından bahsedip para isteyen çalışanını kovdurur. 
Fırat şirket olarak çalıştıı organizasyon şirketinden memnun değildir. Elif’in de o sektörde başarılı birşirketi olduğunu ama şu an zor durumda olduğunu duyar. Elif’e giderken Güneş için çikolataya batırılmış çilekler götürü. Kız çilekleri yiyince alerjisi yüzünden kötü olur. Kızla ilgilenen doktor hastanede genetik olarak kıza geçmiş bir çilek alerjisinden bahseder.  
Fırat o an kardeşinin de çilek alerjisi olduğunu hatırlar. Hemen eve gidip kardeşini biraz da sürükleyerek hakan’la kaldıkları eve götürür. Önceden evdeki Güneş’in eşyaları boşaltıldığı için Fırat haksız çıkar. Bunu fırsat bilen Dila duygu sömürüsü yapınca abisi dayanamayıp ertesi gün kardeşine bir telefon alır. 
Elif; Güneş’in annesini görmek istemediğini fark eder.
Şirkette işler iyi değildir. ellerinde sadece  tane büyük iş kalmıştır. Elif evlenecek kadınla görüşür. kadın söylentiler yüzünden işi onlara veremeyeceğini söyler. Elif anlayışla karşılar. Çıkarken hazırladıkları dosyayı kadına verir. Onun bu hareketi yüzünden fikrini değiştirip düğün işini onlara verir. Elif düğün için kumaş almaya gittiğinde Güneş ortadan kaybolur. Aklı giden Elif kumaşları da çalan telefonları da unutur. Düğün için konuşmak için onu bekleyen müşteri kızıp her şeyi iptal eder.
Elif maaşları ödeyebilmek için kocasının ona aldığı arabasını satar. Çalışanlarına isterlerse işi bırakabileceklerini söyler. Ondan çok iyilik görmüş çalışanlar Elif’i bırakmaz. Elif düşünüp Fırat’ın iş teklifini kabul eder.  Ertesi gün şirkete Güneş ile gider. Dila da Sude’nin planına uyup şirkete gelir. Dila ve Güneş Fırat’ın odasında birbirini görür
Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet