Barbaros Hayreddin 15. Bölüm İzle Full! TRT1 Barbaros Hayreddin 15. bölüm tek parça izle! Barbaros Hayreddin yeni bölüm izle

TRT1’in yeni dizisi Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı‘nın 15. bölümü Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Barbaros Hayreddin 15. bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı 15. bölüm izle! Dizi izle linki…

Dizi haberleri…

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI 14. BÖLÜM KONUSU

Barbaros Hayreddin Paşa, Aydın Reis’i şehit edenlerden intikamını alacağına onun mezarının başında yemin ettikten sonra Seyyare’nin kaybolduğu haberi gelir kendisine. Öte yandan tahtını korumak adına Papa’yı zehirleyen Şarlken, beraber yaptıkları tertipten sonra pişman olan İsabella tarafından panzehir konusunda baskı görür. Ancak ikna olmaz. Barbaros Hayreddin’in Dorya’yla anlaşmadığını öğrenen Pargalı İbrahim Paşa ise Dorya’ya yapılması gereken tek bir şey kaldığını söyler.

Barbaros Hayreddin’in kellesi alınacaktır. Barbaros Hayreddin’den Papa’nın korunması gerektiği emrini alan Salih Reis tertibini uygulamaya başlar ve İsabella’dan panzehir olduğunu öğrenir. Payitaht’a birliklerini sokmanın zorluğunu bilen Dorya Payitah’ta adam toplamak için plan yapmıştır. Ancak bu planının Barbaros tarafından da öngörüldüğünden habersizdir. Barbaros Aydın Reis’in mezarının başında ettiği yemini tutacak ve Dorya’yı da ele geçirecektir. Ancak Pargalı İbrahim Paşa’nın gönderdiği ulak Dorya’dan hesap sormasına mani olacaktır.

Diğer yandan ise kurulan oyunların artık son bulması için Şahsuvar’dan aldığı bir isimle konunun üstüne gitmeye devam etmiş olan Derviş huzura çıkmak için hazırlanan Barbaros’a bütün öğrendiklerini anlatacaktır. Barbaros Hayreddin, Sadrazam Pargalı İbrahim Paşa’nın huzuruna çıkar ve ölüm fermanının verildiğini başına bir celladın gönderilmesiyle de görür. Kanuni Sultan Süleyman’a bütün olanları anlatmaktan başka bir çarenin kalmadığını görmüş olan Derviş, Yahya Efendi’yle beraber huzura çıkmış ve Barbaros’un hayatını kurtaracaktır.

Ada’yı bulmak için Himara Kalesi’ne gidilmesi gerektiği öğrenilmiş ve bu adaya ise Kanuni Sultan Süleyman’ın emriyle Barbaros’la Dorya ayrı iki gemiyle gidecektir. Barbaros Hayreddin’in kendi elleriyle ölümüne Sultan Süleyman’ın mani olmasına boyun eğmekten başka çaresi kalmayan Pargalı İbrahim Paşa, Himara Kalesi’ne giden Barbarosların ölümüne çıkacak başka bir tertip kurar. Yelkenini yine ölüme açmış olan Barbaros Hayreddin çıktığı bu sefer öncesi Derviş’e Payitaht’ta kalarak Pargalı İbrahim’in güttüğü siyasetin üstüne gitmeye devam etmesini söylemiş ve Derviş ulaşacağı bilgilerle Sadrazam Pargalı İbrahim Paşa’nın Kanuni Sultan Süleyman’a hesabını veremeyeceği bir sırrının olduğunu öğrenecektir.

Barbarosların başına gelecekleri Luna ise Doryaların gemisindeyken öğrenecektir. Himara Kalesi’ne yaklaştıklarında köşeye sıkışan Barbaros Hayreddin ve leventleri ölümle burun buruna kalacaktır.

TRT1 Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı 15. bölüm izle

BARBAROS HAYREDDİN 15. BÖLÜM İZLE

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin TRT1’de 28 Nisan günü yayınlanan 15. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler Dini Sohbet eski chat siteleri Gabile Sohbet Sohbet Sitesi Cinsel Sohbet